top of page

Hotele, z którymi warto współpracować. Pan Tadeusz.

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam hotel Pan Tadeusz.

Jest to hotel znajdujący się w niewielkiej odległości od Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Serock. Lokalizacja hotelu powoduje, że na dojazd z Warszawy nie traci się zbyt dużo czasu a jak wiadomo przy wyjazdach integracyjnych każda minuta jest na wagę złota.

Teren wokół hotelu nie jest bardzo duży, natomiast jego charakterystyka daje wiele możliwości. Jest kilka poziomów, poczynając od samego hotelu a kończąc na pomoście nad Zalewem. Przestronny drewniany taras na zewnątrz razem z wiatami grillowymi z widokiem na wodę. Duże patio od strony restauracji i sal konferencyjno – zabawowych, gdzie można zjeść na zewnątrz pyszne jedzenie przygotowane w hotelu.

Hotele Pan Tadeusz.JPG

Obok hotelu jest teren, który można wykorzystać do wszelkiego rodzaju aktywności eventowej oczywiście po ustaleniu szczegółów z obsługą hotelową, która jest nader pomocna i kreatywna.

Hotel Pan Tadeusz jest wyśmienitym miejscem do organizowania wyjazdów integracyjnych i wszelkiego rodzaju imprez firmowych na około 100 osób. Można zrobić tam konferencję, spotkanie biznesowe, warsztaty wszelkiego rodzaju, imprezy integracyjne na zewnątrz. Hotel ma dostęp do Zalewu Zegrzyńskiego czyli zabawy wodne również wchodzą w grę.

Wracając do jedzenia, które jak wiemy potrafi znacząco wpłynąć na sukces każdego wyjazdu. Nasi Klienci zawsze pozostawali pod jego wrażeniem. Kucharz na specjalną prośbę przygotowuje wspaniałe dania wegetariańskie jak również bezglutenowe. Menu bankietowe jest bogate i zróżnicowane, a jeśli zażyczycie sobie dania z grilla na tarasie, na pewno się nie zawiedziecie.

Pokoje są urządzone przytulnie, w klimacie dworku ale bez nadęcia. Hotel dysponuje również trzema przestronnymi apartamentami, dla Waszych VIP- ów i prezesów.

Do Waszej dyspozycji jest także basen i jacuzzi. Niewielki ale za to z widokiem na leśne otoczenie. Niestety nie jest otwarty przez cały dzień, nie jest problemem aby ustalić z obsługą godziny w jakich można z niego skorzystać.

Podsumowując, to co nas ujęło w Panu Tadeuszu to przemiła, doświadczona w organizacji imprez firmowych obsługa, przepyszne jedzenie oraz doskonała dla Warszawy lokalizacja.

Serdecznie polecamy.

Wyjazdy integracyjne Pan Tadeusz.jpg
Imprezy firmowe Pan Tadusz.jpg
Eventy Pan Tadeusz.JPG
Imprezy integracyjne Pan Tadeusz.jpg
Konferencje Pan Tadeusz.jpg
Team building Pan Tadeusz.JPG
Wyjazdy firmowe Pan Tadeusz.jpg

Wybrany post
Ostatni wpis
Archiwum
Tagi
Polub nas
  • Facebook Basic Square
bottom of page