top of page

Hotele, z którymi warto współpracować. Hotel & SPA Kocierz.

Dzisiaj chcielibyśmy Państwu przybliżyć malownicze miejsce jakim jest Hotel & SPA Kocierz.

Położony jest w malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Stanowi wspaniałą bazę wypadową dla pieszych wędrówek. Kompleks basenowy ze zjeżdżalniami daje dużo zabawy w czasie letnich miesięcy. Dodatkowa atrakcją jest dobrze rozbudowany park linowy, który dostarczy dużo atrakcji osobom szukającym adrenaliny. W sezonie zimowym jest możliwość korzystania z wyciągów, które znajdują się na terenie hotelu a także z wyciągów znajdujących się w pobliżu hotelu (Szczyrk, Korbielów).

Kocierz imprezy integracyjne.jpg

Hotel jest przestronny, do dyspozycji gości jest blisko 250 miejsc noclegowych rozmieszczonych w dwóch budynkach. Wystrój hotelu to mieszanina nowoczesności i tradycyjnych trendów. Do dyspozycji gości jest basen kryty oraz SPA, które oferuje bogate pakiety upiększająco relaksujące. Nie można zapomnieć o wspaniałej karczmie, urządzonej w stylu góralskim, która świetnie współgra z otoczeniem gór a dania i trunki serwowane w niej są znakomite.

Kocierz imprezy firmowe.jpg
Kocierz wyjazdy integracyjne.jpg

W otoczeniu hotelu jest sporo zieleni ale też sporo wolnego terenu do organizacji zabaw plenerowych. Skrzętnie to wykorzystaliśmy adaptując wolne powierzchnie do naszych zabaw integracyjnych. Udało się nam zorganizować strzelnicę ASG (air soft gun), na terenie boiska wszyscy świetnie bawili się w wielkiej kuli Zorb. Punktów mieliśmy jeszcze wiele ale to na razie będzie naszą słodką tajemnicą :). Dzięki miłej obsłudze mieliśmy dostęp do każdego zakamarka hotelu. My i nasi klienci byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Hotelu & SPA Kocierz. Swietne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych.

Serdecznie Polecamy !!!

Kocierz integracja.jpg
Kocierz impreza firmowa.jpg
Kocierz wyjazdy firmowe.jpg

Wybrany post
Ostatni wpis
Archiwum
Tagi
Polub nas
  • Facebook Basic Square
bottom of page