top of page

Poniższe zabawy to tylko propozycje, sprawdzone i wysoko ocenione przez Klientów. Mogą stanowić bazę do stworzenia indywidualnego wyjazdu integracyjnego, który dopracowujemy wspólnie z naszym Klientem. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

ASG - AIR SOFT GUN 

 

Jeśli zastanawiasz się ze znajomymi jak spędzić kilka godzin w weekend (w przypadku innych terminów skontaktuj się z nami - coś wymyślimy), to nie zastanawiaj się dłużej, bo mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Oferujemy masę wrażeń w zabawie z replikami prawdziwych broni. Pod ostrzałem będziecie mogli sprawdzić refleks swój i swoich znajomych. Dowiecie się również jak radzicie sobie z pracą zespołową, przygotowaniem taktyki i przede wszystkim czy potraficie przestrzegać zasad fair-play. Wyposażeni w repliki ASG, amunicję, pełne umundurowanie, zabezpieczenie oczu i wrażliwych części ciała oraz własną odwagę, ruszycie do działań bojowych.

Zabawa trawa średnio 3-4 godzin w sezonie letnim i 2 godziny w sezonie zimowym, w tym ok 20 minut szkolenia z zasad bezpieczeństwa i obsługi sprzętu. Zabawy ASG możemy przeprowadzić na terenie zorganizowanym przez nas, bądź po uzgodnieniu, na terenie wybranym przez Was.

ASG jest świetnym sposobem na zorgaznizowanie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. 

UWAGA: minimalna liczba uczestników to 10 osób. Oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz firm.

bottom of page