top of page

Poniższe zabawy to tylko propozycje, sprawdzone i wysoko ocenione przez Klientów. Mogą stanowić bazę do stworzenia indywidualnego wyjazdu integracyjnego, który dopracowujemy wspólnie z naszym Klientem. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

WIECZORY TEMATYCZNE

 

Lata 20/30 - czasy prohibicji, gangsterów i walki o wpływy mafijne.

W kasynie w oparach cygar i dobrego alkoholu największe rodziny mafijne będą starały się zarobić jak najwięcej pieniędzy i wykazać się najlepszymi umiejętnościami gangsterskimi. W każdej z konkurencji rodzina może zarobić upragnione $... Ale może je również pomnożyć w profesjonalnie przygotowanym kasynie, gdzie czekają już stoliki do pokera, amerykańska ruletka oraz profesjonalna obsługa.

 

Flower Power -wyjątkowa zabawa przy muzyce lat 70 i 80. Szalona i kolorowa podróż po rytmach minionych epok. Wszystko uświetnione konkursami i kolorowymi drinkami. 

 

Mystery night - wieczór dla czarownic i magów. Przy dźwiękach muzyki i świetle świec, będziecie mogli podziwiać występy magiczne, korzystać z porad wróżki oraz brać udział w wielu konkursach i zabawach. W tak upiorną noc będzimy pić bloody marry.

 

i wiele wiele innych...

bottom of page