top of page

 

A może zamiast wypicia hektolitrów piwa na wyjeździe integracyjnym odstresować pracowników w bezpieczny i zdrowy sposób?

 

Proponujemy warsztaty antystresowe, na których pracownicy pozbędą się napięć, przećwiczą najlepsze metody na radzenie sobie w stresie i oczywiście porządnie się zrelaksują.

Warsztaty aktywizujące uczestników prowadzi doświadczona trenerka zajęć antystresowych w korporacjach. Takie warsztaty to nie tylko odpoczynek ale „ładowanie baterii” na codzienne wyzwania oraz dbanie o własną odporność.

Cel takich spotkań jest jasny: zrelaksować się, odpocząć i przekonać się, że można wygrać ze stresem. W opcji „advanced” można zamówić masaż wykonywany przed doświadczonego fizjoterapeutę. Wersja siedząca lub leżąca. Wszystko to w luźnej i mocno antystresowej atmosferze.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Poniższe zabawy, warsztaty i szkolenia to tylko propozycje, sprawdzone i wysoko ocenione przez Klientów. Mogą stanowić bazę do stworzenia indywidualnego wyjazdu integracyjnego, który dopracowujemy wspólnie z naszym Klientem. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

warsztaty walki ze stresem
bottom of page