top of page

EKIPA

Tomek

 

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego kierunku politologia. Współwłaściciel firmy Fun-Events. W wolnym czasie pochłania go pasja związana z motocyklami i sportem. Uwielbia nurkować, a w zimie odwiedza stoki , aby poszusować dla relaksu. Zapaleniec Air Soft Gun (ASG) zajmujący się tą pasją od kilku lat. Pasjonat dobrych książek i filmów . W Fun-Events jest osobą zarządzającą zespołem oraz odpowiedzialną za przygotowanie merytoryczne imprez. Zależy mu aby każdy klient naszej firmy miał niezapomniane przeżycia i wspomnienia.

                                                                                                                                    Michał

 

Menedżer Sportu i absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, współwłaściciel firmy Fun-Events. Miłośnik samochodów terenowych i Air Soft Gun. Od 2008 promuje i organizuje zabawy ASG nie tylko komercyjnie ale też dla osób indywidualnych. Układając interesujące scenariusze zabaw paramilitarnych dba o dobrą zabawę ale i o bezpieczeństwo. W Fun-Events jest osobą zarządzającą zespołem oraz odpowiedzialną za przygotowanie merytoryczne imprez. Jego dewizą jest to aby każdy wyjazd przygotowany był konkretnie pod potrzeby klienta i spełniał funkcję integrującą zespół.

Kasia

 

Trener Biznesu i coach grupowy . Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Trenerskiej. Uwielbia się uczyć i uczyć innych. Uczyła przyszłych ratowników medycznych jak prowadzić szkolenia z pierwszej pomocy, którym to tematem stara się zarażać nas wszystkich. Od 8 lat związana z HR, w naszym zespole odpowiedzialna jest za szeroko pojętą organizację wyjazdów integracyjnych. Jej zadaniem jest dbałość o nawet najmniejsze szczegóły tak aby klient czuł się dobrze i bezpiecznie. Projektuje i prowadzi warsztaty z budowania zespołu, komunikacji oraz wszelkie zajęcia teambuildingowe.

                                                                                                                                       Artur

 

Absolwent szkoły sportowej oraz Stosunków Międzynarodowych.

W przeszłości lekkoatleta, w chwili obecnej piłkarz amator oraz miłośnik narciarstwa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze lub walczy w strzelankach Air Soft Gun (ASG). W zespole odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów. Podczas wyjazdów prowadzi grupy, oraz realizuje się jako konferansjer.

Robert

 

Pomoże Wam wyzwolić adrenalinę, wprowadzając w świat rozgrywek militarnych z użyciem replik broni. Prywatnie zapalony gracz ASG, sezon letni stara się spędzać na dwóch kółkach, miłośnik gór.

                                                                                                                                Łukasz

 

Absolwent warszawskiej AWF, SGH oraz Szkoły Trenerów . Pasjonat sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Trener kompetencji miękkich w pełni zaangażowany w skuteczne przekazywanie wiedzy. Zasady Team Building’u opiera na rolach społecznych oraz budowaniu zespołu w grach sportowych.  Prowadzi zarówno zabawy integracyjne jak i warsztaty dla klientów. 

Dominika

 

Lekarz Weterynarii, absolwentka SGGW w Warszawie. W zespole odpowiedzialna jest za zajęcia w terenie. Lubi sporty zimowe - narty, letnie - rower i deska surfingowa, żagle, nurkuje, uprawia wspinaczkę wysokogórską. Zdobywczyni Kilimandżaro, Mont Blanc oraz szczytów z Korony Europy. Posiada wyjątkowe poczucie humoru, jest wesoła, uśmiechnięta i bardzo bardzo ruchliwa.

                                                                                                                                  Łukasz

 

Nietuzinkowy filmowiec z dalekiej północy Polski, mieszkający i filmowo działający w Warszawie. Założyciel i prezes wytwórni filmowej Szczauki Pictures. Niepokorny rocznik 1981. Ma na koncie zarówno krótkie formy filmowe, jak i pełnometrażowe produkcje.

Bardziej zawodowo - jest właścicielem warszawskiej firmy 11th Jar Media, zajmującej się produkcją postprodukcją filmową.

Ania

 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Promocji. Pracowała na stanowiskach związanych z PR, marketingiem oraz organizacją eventów. Organizatorka kitesafari oraz wyjazdów kitesurfingowych po spotach na całym świecie. Jej największa pasja - Kitesurfing, przywiał ją do Egiptu gdzie jako IKO Instruktor prowadziła szkolenia. Uwielbia podróże, nurkuje i jeździ na motocyklu.

 

                                                                                                                                    Magda

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji Społecznej i Informatyki.

Z zamiłowania pasjonatka wizażu i charakteryzacji. Jest samoukiem, a swoje umiejętności pogłębia na zaawansowanych szkoleniach tematycznych z wizażu i charakteryzacji. Potrafi w pięć minut zrobić z faceta atrakcyjną kobietę, a kobietę wyszykować na wieczorną galę. 

W grupie Fun-Events odpowiedzialna za Warszaty Stylu oraz charakteryzację do filmów. Na leśnych imprezach koordynuje grupy.

Maciej

 

Z wykształcenia Inżynier,  z zamiłowania sportowiec i podróżnik. Przez kilka lat prowadził bazę surfingową w Egipcie, a następnie w Brazylii.

Instruktor i organizator kitesafari oraz wyjazdów kitesurfingowych po spotach na całym świecie. Wielbiciel wszelkich sportów, miłośnik motocykli i pasjonat dobrego jedzenia. 

Cały czas pogodny i uśmiechnięty, zaraża wszystkich swoją pozytywną energią.

 

                                                                                                                                  Michał

 

Absolwent Szkoły Sportowej oraz Logistyki Międzynarodowej. Były zawodowy piłkarz, po kontuzji - piłkarz amator. Interesuję się wszelkimi dziedzinami związanymi ze sportem, lubi rywalizację. Ceni dobre jedzenie i dobry film. 

bottom of page