top of page

Poniższe zabawy to tylko propozycje, sprawdzone i wysoko ocenione przez Klientów. Mogą stanowić bazę do stworzenia indywidualnego wyjazdu integracyjnego, który dopracowujemy wspólnie z naszym Klientem. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

WARSZTATY FILMOWE

 

Proponujemy niezwykle aktywizujący warsztat, gdzie uczestnicy stają się na kilka godzin profesjonalnymi ekipami filmowców.

Wyposażeni w kamery, gotowe scenariusze, skrzynie z rekwizytami i akcesoria do charakteryzacji, pod okiem opiekuna starają się odegrać sceny ze swoich ulubionych polskich komedii i nie tylko. W każdej grupie wybierany jest reżyser, scenarzysta, kamerzysta, charakteryzator i aktorzy. Przez te kilka godzin świat cofnie się o parę dekad, benzyna będzie na kartki, najdurniejsze przepisy jakie tylko można sobie wyobrazić będą na porządku dziennym.

W takich warunkach uczestnikom przyjdzie się odnaleźć i przygotować taki materiał, żeby wieczorem podczas gali zdobyć uznanie publiczności i jury.


Warsztaty filmowe możemy zrobić w dowolnej formie: kręcenie teledysków, super bohaterzy, reklamówka firmy na wesoło, spaghetti western i co tylko dusza zapragnie.

bottom of page