top of page

Poniższe zabawy to tylko propozycje, sprawdzone i wysoko ocenione przez Klientów. Mogą stanowić bazę do stworzenia indywidualnego wyjazdu integracyjnego, który dopracowujemy wspólnie z naszym Klientem. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

WARSZTATY KULINARNE I BARMAŃSKIE

 

Proponujemy Państwu niezwykłe spotkanie z kulinariami. Mieszanka smaków i zapachów przeniesie Was w odległe zakątki świata. Pod okiem wybitnych kucharzy przygotujecie wykwintne dania a potem sami będziecie je konsumować. Podczas zabawy uczestnicy mają okazje zapoznać się z nowatorskimi daniami, poznać ich podstawowe składniki i sposoby przygotowywania. Zajęcia maja formę rywalizacji między zespołami, w których będą oceniane: kreatywność kulinarna, zdolności manualne oraz umiejętność prezentacji

 

 

Na wieczór proponujemy Państwu miłe spędzenie czasu podczas warsztatów barmańskich. Zawodowi barmani zdradzą historię wybranych alkoholi, zaprezentują jak posługiwać się szkłem barowym oraz profesjonalnymi akcesoriami. Pokażą zaawansowane techniki nalewania alkoholu bez użycia miar barowych oraz oczywiście nauczą Państwa jak przygotowywać pyszne drinki. Uczestnicy podzieleni na grupy przygotują drinki pod okiem instruktorów, a następnie wezmą udział w konkursie na najlepszy koktajl. Warsztaty odbywają się na stanowiskach z pełnym asortymentem barowym, wyborem alkoholi, soków oraz owoców.

Warsztaty mogą być wzbogacone o profesjonalny występ duetu barmańskiego.


 

 

bottom of page