Poniższe zabawy to tylko propozycje, sprawdzone i wysoko ocenione przez Klientów. Mogą stanowić bazę do stworzenia indywidualnego wyjazdu integracyjnego, który dopracowujemy wspólnie z naszym Klientem. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

TEAM BUILDING

 

Proponujemy Państwu zajęcia Team-buildingowe, które pomogą rozwiązać nie tylko problemy komunikacyjne w zespole ale również poprawią skuteczność jego działania. Określone zadania i ćwiczenia są dobierane indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wspólne rozwiązywanie problemów, udział w grach i pokonywanie przeszkód kształtują wiele kompetencji niezbędnych do pracy w zespole. Po tego typu zabawach łatwiej jest o wzajemny szacunek i umiejętność budowania długotrwałych relacji. Tworzymy dla Państwa propozycje, które poprawią sytuację w zespole i pozwolą mu wykorzystać w pełni swój potencjał.

Każde zajęcia team-buildingowe poprzedzone są wywiadem z Państwem i Państwa pracownikami w formie rozmowy lub anonimowej ankiety, ma to ogromne znaczenie przy „szytych na miarę" programach. Po odbytych zajęciach przygotujemy dla Państwa raport a po określonym czasie jesteśmy w stanie wykonać analizę skuteczności całości przedsięwzięcia.

KONTAKT

mail: biuro@fun-events.pl

          

 

tel: +48 608 484 204 Tomasz Zbiejcik

tel: +48 501 766 706 Michał Jarosz

 

© 20203 by THE GYM. Proudly created with Wix.com

Zasubskrybuj Aktualizacje

  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black