top of page

Poniższe zabawy to tylko propozycje, sprawdzone i wysoko ocenione przez Klientów. Mogą stanowić bazę do stworzenia indywidualnego wyjazdu integracyjnego, który dopracowujemy wspólnie z naszym Klientem. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

TEAM BUILDING

 

Proponujemy Państwu zajęcia Team-buildingowe, które pomogą rozwiązać nie tylko problemy komunikacyjne w zespole ale również poprawią skuteczność jego działania. Określone zadania i ćwiczenia są dobierane indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wspólne rozwiązywanie problemów, udział w grach i pokonywanie przeszkód kształtują wiele kompetencji niezbędnych do pracy w zespole. Po tego typu zabawach łatwiej jest o wzajemny szacunek i umiejętność budowania długotrwałych relacji. Tworzymy dla Państwa propozycje, które poprawią sytuację w zespole i pozwolą mu wykorzystać w pełni swój potencjał.

Każde zajęcia team-buildingowe poprzedzone są wywiadem z Państwem i Państwa pracownikami w formie rozmowy lub anonimowej ankiety, ma to ogromne znaczenie przy „szytych na miarę" programach. Po odbytych zajęciach przygotujemy dla Państwa raport a po określonym czasie jesteśmy w stanie wykonać analizę skuteczności całości przedsięwzięcia.

bottom of page