top of page

Hotele, z którymi warto współpracować. Kormoran Mierki.

W związku z tym , że sezon wyjazdów integracyjnych i imprez firmowcyh powoli się zaczyna, chcielibyśmy w cyklu wpisów na blogu przedstawić Wam ośrodki i hotele, w których mieliśmy przyjemność robić wyjazdy integracyjne.

W pierwszym wpisie przedstawić Wam chcemy Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Kormoran w Mierkach niedaleko Olsztynka.

​​

Jest to ośrodek ze świetnym zapleczem jeśli chodzi o organizację wyjazdów integracyjnych. Zróżnicowany teren, bezpośredni dostęp do jeziora daje wiele możliwości przy planowaniu zabaw integracyjnych. Mieliśmy przyjemność organizować w tym ośrodku wiele imprez takich jak warsztaty filmowe, gdzie ludzie z Kormorana dali nam wolną rękę na całym terenie. Dali dostęp do wolnych pokoi, pomieszczeń i wspierali podczas kręcenie scen z polskich komedii. Wieczorem, podczas gali, dyrekcja wzięła udział w ocenianiu nakręconych filmów oraz wręczała nagrody.

Wieczorne imprezy też mają świetny klimat, dolna sala idealnie nadaje się na przygotowanie kasyna, restauracja idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy taneczne w akompaniamencie DJ-a bądź zespołu. Teren wokół jest marzeniem organizatorów, las, tereny zielone, pojedyncze drzewa, dostęp do wody. Sala Kinowa. Jest po prostu wszystko. Jedzenie bardzo dobre i w dużej ilości. Basen nadaje się na wodne zabawy bądź intra nurkowe. Pokoje są w różnym standardzie, my skupimy się na pokojach, które udostępnione były naszym Klientom. Całe wnętrze centralnego budynku zostało odnowione, dzięki czemu mamy możliwośc mieszkać w bardzo ładnie urządzonych pokojach.

Dodatkowej energii podczas pobudki dają super widoki.

Będziemy rekomendować naszym Klientom ten ośrodek i mamy nadzieję wracać tam wielokrotnie.

Wybrany post
Ostatni wpis
Archiwum
Tagi
Polub nas
  • Facebook Basic Square
bottom of page